Kościół Baptystów

Kościół 9:10

Wzór zaczerpnięty z Ewangelii Mateusza 9:10: „Gdy Jezus siedział w domu za stołem, przyszło wielu celników i grzeszników i siedzieli wraz z Jezusem i Jego uczniami.” O czym rozmawiali? Z pewnością, jak zmieni się życie, gdy zaufają Słowom Boga i  doświadczą przebaczenia, uwolnienia, ukierunkowania…

Wzór wiernie przekładany na język współczesności, współczesnych problemów człowieka.

Kościół nieformalnych więzi, za stołem. Więzi to istota życia. Nie czując się lepszym od kogokolwiek. Wiadomość na wejściu: nie czuję się lepszy i ważniejszy od ciebie, kimkolwiek jesteś!

O Kościele Baptystów

Zaproszenie do współtworzenia

Twórz razem z nami FI+COEK, czyli Forum Idei i Chrześcijański Ośrodek Edukacji i Kultury, jako narzędzie realizacji powołania wielu chrześcijan, dla chwały Bożej. W nadziei, że wyjdzie z tego wielkie dobro dla całego Kościoła.

Reportaże 01+ & Przyjaciele

Co udało się stworzyć?

Inspirujące spotkania na szczycie

Od czasu do czasu mamy okazję spotkać się z innymi duchowymi liderami, z naszego kościoła, czy szerzej, i wymienić się wizją, ścieżkami, pomysłami. Takie spotkania mogą okazać się wyjątkowo cenne dla tworzenia przez nas FI+COEK oraz dla dzieł tworzonych po drugiej stronie, na chwałę Bogu.

Inspirujące spotkania na szczycie

Kościół Baptystów w Bielsku-Białej

Ul. 3-go Pułku Strzelców Podhalańskich 8; 43-300 Bielsko-Biała

Kancelaria: Ul. 3-go Pułku Strzelców Podhalańskich 8; 43-300 Bielsko-Biała; tel. 33 812 26 36

  • Pastor Grzegorz Bednarczyk: gbeb(a)go2.pl
  • Pastor Dawid Bednarczyk: dawidbednarczyk(a)op.pl

Kościół: ul. Listopadowa 108; 43-300 Bielsko-Biała

Sprawdź, jak do nas trafić:

GOOGLE ZUMI

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.