Chrześcijański Ośrodek Edukacji i Kultury

COEK

Istnieje, by umożliwić kreowanie projektów czyniących świat lepszym miejscem.

Tworzymy Chrześcijański Ośrodek Edukacji i Kultury, by to, co się marzy by zrobić dla innych, by zmienić ich los, co porusza i daje poczucie misji, stało się możliwe.

Zespół Wizji

Projekty COEK

Współtwórcy COEK przekładają marzenia na dziesiątki projektów, by wyobrażenia stawały się rzeczywistością.

Projekty COEK

Role

Imaginer, Odkrywca, Logistyk, Lokomotywa, Diament… tak zostały nazwane w COEK role, jakie trzeba podjąć, by marzenia stały się rzeczywistością. Od idei, szkicu, odkrycia talentów, po mistrzowskie wykonanie. Zobacz opisy ról:

Role

Służby COEK

Projekty COEK przekładają się na dziesiątki służb i setki zadań stwarzających okazję do podjęcia poszczególnych ról, by przenosić marzenia do rzeczywistości.

Służby COEK

COEK Trendy 2019

Są trendy w takich dziedzinach jak moda, grafika, typografia, kolorystyka, tworzone w takich miejscach jak Mediolan, Paryż, Londyn czy Nowy Jork.

Co będzie trendy w COEK w 2019? Niektóre trendy dotyczą formy, inne paradygmatów, sięgając niekiedy bardzo głęboko, aż do sensu i celu istnienia. Możemy kreować, nie tylko obserwować.

Trendy 2019

Kawiarenka Forum

To serce COEK.

Wewnętrzna kafeteria dla Wspólnotowiczów i Gości.

Kawa za 1 złoty lub inną dobrowolną darowiznę, ciekawe rozmowy i specjalne wydarzenia. Przeczytasz o tym w:

Kawiarenka Forum

Newsletter „Misja & Materia”

Newsletter Misja & Materia to reportaże o tworzeniu COEK i jego projektach przesyłane drogą mailową. Pozwalają być na bieżąco w tym, co się dzieje i dokąd zmierzamy.

Zawsze sporo wizji, zdjęć i wieści.

Jeżeli chciałbyś otrzymywać newsletter Misja & Materia, poproś o niego pisząc na bednar747(at)gmail.com wstawiając „małpę” w miejsce (at).

Dopisz, w jaką wspólnotę się angażujesz i w jakim mieście, jeżeli się angażujesz.

Pchnij z nami świat na lepszy tor!