COEK

Przestrzeń COEK

Witamy w Przestrzeni COEK.  Daną chwilę możemy przeżyć tylko raz, najlepiej więc… poszukując istoty rzeczy.

Dlatego kreujemy Przestrzeń COEK – z przyjaźni, entuzjazmu, wiary, szkła, klinkieru,  bezgranicznych marzeń, zaintrygowania, ważnych słów – nie obawiając się sięgać przez centrum świata aż do jego krańców.  Zespół Wizji

Oto kilka przystanków, na których można wsiąść:

Przestrzeń COEK

Projekty COEK

Chrześcijański Ośrodek Edukacji i Kultury istnieje, by umożliwić kreowanie projektów czyniących świat lepszym miejscem. Tworzymy COEK, by to, co się marzy by zrobić dla innych, by zmienić ich los, co porusza i daje poczucie misji, stało się możliwe. Tu znajdziesz dziesiątki projektów i całe mrowie służb i zadań, w które można się zaangażować (poniżej). Teraz wiele z tego dzieje się wirtualnie. Pytaj o możliwości zaangażowania.

Współtwórcy COEK przekładają marzenia na dziesiątki projektów, by wyobrażenia stawały się rzeczywistością.

Projekty COEK

Role

Imaginer, Odkrywca, Logistyk, Lokomotywa, Diament… tak zostały nazwane w COEK role, jakie trzeba podjąć, by marzenia stały się rzeczywistością. Od idei, szkicu, odkrycia talentów, po mistrzowskie wykonanie. Zobacz opisy ról:

Role

Służby COEK

Projekty COEK przekładają się na dziesiątki służb i setki zadań stwarzających okazję do podjęcia poszczególnych ról, by przenosić marzenia do rzeczywistości.

Służby COEK

Trendy COEK

Są trendy w takich dziedzinach jak moda, grafika, typografia, kolorystyka, tworzone w takich miejscach jak Mediolan, Paryż, Londyn czy Nowy Jork.

Co będzie trendy w COEK w 2019? Niektóre trendy dotyczą formy, inne paradygmatów, sięgając niekiedy bardzo głęboko, aż do sensu i celu istnienia. Możemy kreować, nie tylko obserwować.

Trendy COEK

Kawiarenka Forum

To serce COEK.

Wewnętrzna kafeteria dla Wspólnotowiczów i Gości.

Kawa za 1 złoty lub inną dobrowolną darowiznę, ciekawe rozmowy i specjalne wydarzenia. Przeczytasz o tym w:

Kawiarenka Forum