Forum Idei

Forum Idei to platforma wymiany idei w formie artykułów – dwa wątki: Społeczeństwo i Przyszłość, idee kształtujące przyszłość społeczeństw i Platforma Marzeń, pomagająca wydobyć własne marzenia, a także w formie konwersacji, gdzie punktem wyjścia są zagadnienia z artykułów lub inspiracje z platformy Growroom.

Artykuły Forum – Społeczeństwo & Przyszłość

Platforma wymiany idei kształtujących przyszłość społeczeństw – w formie artykułów.

Mamy nadzieję na współpracę z wieloma ludźmi, którzy konstruktywnie troszczą się o przyszłość świata. Chcemy zainspirować się ideami i przyczynić się do ich urzeczywistniania.

Wsłuchajmy się w puls świata:

Społeczeństwo & Przyszłość

Artykuły Forum – Platforma Marzeń

Platforma Marzeń nawiązuje do głębokiego pragnienia, które jest w każdym z nas, by uczynić coś znaczącego. Współczesny człowiek to kryzys nadziei – depresja staje się epidemią. Platforma, dostarczając pozytywnych przykładów, ma pomóc wydobyć własne marzenia.

Platforma Marzeń

Konwersacje Forum

Dialog pomiędzy autorami artykułów Forum i nie tylko. Za impuls służą zagadnienia poruszone w artykułach lub inspiracje z platformy Growroom.

Growroom

Kawiarenka Forum

Poniedziałek – piątek 17:00-21:00.

To nie żadna komercyjna kawiarnia, lecz catering umożliwiający miłe rozmowy przy kawce lub herbatce podczas wydarzeń w naszym ośrodku.

• • •