Forum Idei

Forum Idei to platforma wymiany idei w formie artykułów – dwa wątki: Społeczeństwo i Przyszłość, idee kształtujące przyszłość społeczeństw i Platforma Marzeń, pomagająca wydobyć własne marzenia, a także w formie konwersacji – platforma Growroom, dla inspiracji i wymiany doświadczeń, gdzie wśród różnych wątków tematycznych głównym zagadnieniem pozostaje problem pomnożenia czasu. Growroom – pomnóż swój czas.

Artykuły Forum – Społeczeństwo & Przyszłość

Platforma wymiany idei kształtujących przyszłość społeczeństw – w formie artykułów.

Mamy nadzieję na współpracę z wieloma ludźmi, którzy konstruktywnie troszczą się o przyszłość świata. Chcemy zainspirować się ideami i przyczynić się do ich urzeczywistniania.

Wsłuchajmy się w puls świata:

Społeczeństwo & Przyszłość

Artykuły Forum – Platforma Marzeń

Platforma Marzeń nawiązuje do głębokiego pragnienia, które jest w każdym z nas, by uczynić coś znaczącego. Współczesny człowiek to kryzys nadziei – depresja staje się epidemią. Platforma, dostarczając pozytywnych przykładów, ma pomóc wydobyć własne marzenia.

Platforma Marzeń

Konwersacje Forum

Dialog pomiędzy autorami artykułów Forum i nie tylko, lub po prostu okazja do rozmyślań. Za impuls mogą służyć inspiracje z platformy Growroom, gdzie wśród różnych wątków tematycznych głównym zagadnieniem pozostaje problem pomnożenia czasu. Growroom – pomnóż swój czas.

Growroom

Kawiarenka Forum

Zazwyczaj poniedziałek – sobota 17:00-21:00, obecnie z wiadomych przyczyn nie czynna.

To nie żadna komercyjna kawiarnia, lecz catering umożliwiający miłe rozmowy przy kawce lub herbatce podczas wydarzeń w naszym ośrodku.

Kawa za 1 złoty

Dostaniesz tą kawkę lub herbatkę za dowolną darowiznę – 1 złoty lub ile chcesz – twoja wola, ile wrzucisz.

Newsy i Rezerwacje

W niektóre soboty rezerwowana przez młodzież na Klub Gier. Sprawdź, czy w daną sobotę jest inaczej.